Opcje przeglądania
Produkt jest
Nowość
Promocja

LEGO City Arktyka

Mieszkańcy LEGO City wytypowali ekipę badaczy, która ruszyła z ekspedycją do dalekiej Arktyki. Misja badawcza ma za zadanie odkrycie cennych kryształów i ciekawych rzeczy znajdujących się pod lodem. Arktyka to kraina skuta lodem. Jak okiem sięgnąć ciągnie się zasypany śniegiem kontynent. Niesprzyjające warunki i przenikliwe zimno niestraszne jest dla ekipy badaczy. Ekspedycja jest skrupulatnie zaplanowana i badacze są zaopatrzeni w odpowiedni ubiór, sprzęt i pojazdy które poradzą sobie w trudnym terenie. Arktyczna baza jest świetnie  wyposażona. Zaawansowany technologicznie sprzęt pozwala na dokładne zbadanie wydobytych brył lodu. Laboratorium dysponuje mikroskopem i specjalistycznymi komputerami.
Ekipa badaczy wyrusza po kolejną porcję próbek do badania. Jedni jadą psim zaprzęgiem, a inni skuterem śnieżnym i gąsienicowym pojazdem. Gdy potrzebny jest cięższy sprzęt do pracy wyrusza ciężarówka z terenówką.
Odkryj co kryje się pod warstwą śniegu. W lodowych skałach można odnaleźć naprawdę interesujące skarby. Dołącz do ekipy badaczy i pomimo trudnego klimatu baw się dobrze wraz z nową serią Arktyka. Niezwykle ciekawe i kreatywne zestawy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl