Klocki LEGO Creator

Jest to seria klocków przeznaczona dla małych konstruktorów. Dedykowana zarówno dla chłopców jak i dziewczynek w wieku powyżej siedem lat. Zestawy są tak zaprojektowane, że można zbudować z nich trzy modele. Zestawy pobudzają wyobraźnię, pokazują jak wiele możliwości dają te same klocki. Seria LEGO Creator to niezwykła precyzja oraz kreatywność. Inspirująca i ciekawa seria z różnorodnymi modelami podzielonymi na zestawy z domkami, samolotami, pojazdami oraz zwierzętami.

Oferujemy kilka modeli domków: chatka w górach do zbudowania w trzech wariantach, jeden z nich otwierany by ukazać wnętrze chatki i móc posiedzieć przy kominku lub ułożyć górskiego trapera do snu. Domek na drzewie może zmienić się w daczę nad jeziorem lub altankę, w zestawie znajdują się wyciągarka i wózek do pomocy, a także drabinka do wspinania się na drzewo. Dom rodzinny możliwy do zbudowania jak zwykle w trzech wariantach według naszego uznania i fantazji, dysponuje garażem, podjazdem, dom pięknie się prezentuje przez mnogą ilość szyb można oglądać wnętrze, budowla również rozkłada się by móc bawić się wewnątrz, w zestawie świecący klocek, wspaniała willa zapewni zabawę na wiele godzin. Natomiast mały domek może stać się wiatrakiem lub domkiem dla deskorolkarza.

Wspaniałe modele robota, śmigłowców i helikopterów (czerwony śmigłowiec, helikopter transportowy, super ścigacz, lotnicze przygody, czerwony grom, przygody z dwoma wirnikami, zdobywcy przestworzy), pojazdów: quad, szmaragdowy ekspress, koparka, motocykl, samochód wyścigowy, transporter. Wszystkie te modele możemy przekształcić w ciekawe alternatywy i z auta można zrobić szybką wodną motorówkę lub z rajdówki, lawetę do holowania. Zestawy są ciekawe i zaskakujące, a mnogość możliwości budowania to gwarancja świetnej zabawy.

Ciekawe zestawy umożliwiające złożenie wielu zwierzaków. Futrzaste stworzenia to: kot z myszką, piesek lub królik. Zawadiackie zwierzęta to: małpka z tukanem, wiewiórka lub miś. Natomiast zestaw groźny władca przestworzy to: orzeł, skorpion lub bóbr. Cieszące oko i bardzo kreatywne zestawy są prawdziwymi bestsellerami.

LEGO Creator 31085  Pokaz kaskaderski LEGO Creator 31085 Pokaz kaskaderski
Producent: LEGO
Cena: 219,99 zł
szt.
zobacz więcej
LEGO Creator 31090  Podwodny robot LEGO Creator 31090 Podwodny robot
Producent: LEGO
Cena: 84,99 zł
szt.
zobacz więcej
LEGO Creator 31091  Transporter promu LEGO Creator 31091 Transporter promu
Producent: LEGO
Cena: 104,99 zł
szt.
zobacz więcej
LEGO Creator 31093  Łódź mieszkalna LEGO Creator 31093 Łódź mieszkalna
Producent: LEGO
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
LEGO Creator 31094  Samolot wyścigowy LEGO Creator 31094 Samolot wyścigowy
Producent: LEGO
Cena: 129,99 zł
szt.
zobacz więcej
LEGO Creator 31071  Dron badawczy LEGO Creator 31071 Dron badawczy
Producent: LEGO
Cena: 42,99 zł
szt.
zobacz więcej
LEGO Creator 31072  Potężne silniki LEGO Creator 31072 Potężne silniki
Producent: LEGO
Cena: 42,99 zł
szt.
zobacz więcej
LEGO Creator 31074  Wyścigówka LEGO Creator 31074 Wyścigówka
Producent: LEGO
Cena: 84,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl