LEGO DISNEY PRINCESSZESTAWY Z SERII LEGO DISNEY PRINCESS DOSTĘPNE W SKLEPIE Z KLOCKAMI LEGO KLOCKIDLACIEBIE.PL

Klocki Lego Disney Princess - Księżniczki Disneya

Odkryj baśniową krainę Lego Disney Princess. Wspaniałe bohaterki najpiękniejszych produkcji Disneya zawitały do świata LEGO. Dzięki nowym zestawom można zbudować bajkowe budowle i wymyślać swoje wersje opowieści. Zestawy dedykowane dla dzieci w wieku powyżej pięć lat.

Arielka wita nas w podwodnym świecie, pokazując nam swoje skarby. Razem z przyjacielem Florkiem przemierza podmorskie głębiny w poszukiwaniu ciekawych skarbów. W ludzkiej postaci natomiast czeka na księcia na pomoście, a następnie wybierają się wspólnie na przejażdżkę łodzią. Oglądają wspólnie piękną zatokę , gdzie znajduje się dużo pięknej roślinności. Urządź piknik by Arielka i Książę mogli miło spędzić czas i zjeść coś dobrego.

Uratuj Roszpunkę z jej wysokiej wieży, zła czarownica uwięziła ją i biedna dziewczyna nie ma jak się wydostać. Roszpunka spędza czas w wieży malując i ucząc się gotowania. Towarzystwa dotrzymuje jej przyjaciel kameleon Pascal. Piękna dziewczyn marzy jednak o wolności. Może się uda wydostać z wieży gdyż na horyzoncie pojawia się Flynn…

Wraz z Meridą Waleczną naucz się strzelać z łuku do celu. Dziewczyna ustawiła tarczę, przygotowała łuk i strzały i zaczyna właśnie swój trening. Po ćwiczeniach Merida musi się udać nad strumień by nałapać ryb dla siebie i swoich trzech zmienionych w niedźwiadki braci. Mali braciszkowie to prawdziwe głodomory. Na szczęście Merida jest zręczna i łapie dużo pysznych ryb i smacznie je przyrządza. Ale co to? Tajemnicze płomienie prowadzące do lasu. Czy podążysz wraz z Meridą idąc tropem płomyków?

Kolejną księżniczkę rozpoznamy gdy wysiądzie ze swej karety. Cudny pojazd podjeżdża pod imponujący zamek. Teraz już wszystko jasne, to przepiękny Kopciuszek wraca z przejażdżki i biegnie do zamku by ucałować swojego księcia. Na zamku urządź prawdziwy bal. Przygotuj poczęstunek na świeżym powietrzu. Kot Lucyfer skrada się po smaczne kąski jednak Bruno jest czujny i odgoni podstępnego kocura. Zamek królewski ma wiele komnat i kryje w sobie wiele tajemnic. Odkryj je wszystkie razem z Kopciuszkiem.

Zabawa z księżniczkami Disneya przyniesie dużo zabawy i radości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl