Klocki Lego Duplo - Miasto

Zestawy w kategorii miasto są to zestawy które kojarzą się z miastem, z tym z czym dzieci obcują na co dzień. W kategorii tej znajdują się zestawy związane z robieniem zakupów. Dzieci mogą zbudować swój sklep czy stoisko i wcielić się w rolę sprzedawcy lub kupującego. Domek do zabawy to rewelacyjny zestaw dzięki któremu można zbudować swój dom wokół którego możemy tworzyć całe miasto z klocków Lego Duplo. Znajdują się tu przykładowe zestawy z kategorii straży pożarnej czy policji. Po więcej zestawów tematycznych zapraszamy do konkretnych kategorii związanych z różnymi zawodami takim jak lekarz, strażak czy policjant.

Klocki Lego Duplo - Policja

Kategoria Lego Duplo Policja przedstawia zestawy związane z wykonywanie zawodu policjanta. Stróże prawa mają pełne ręce pracy, muszą patrolować ulice miasta jeżdżąc na motorze i zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom. Wraz z dzielnym policyjnym psem policjant rozgląda się czy w okolicy nie dzieje się coś złego. Niestety niecny złodziej dokonuje kradzieży i policjant musi go ścigać radiowozem, a gdy go już złapie należy zamknąć rabusia w areszcie. Dzięki tym zestawom można przybliżyć dzieciom zawód stróża prawa.

Klocki Lego Duplo - Szpital

Kategoria Lego Duplo Szpital przedstawia zestawy związane z wykonywanie zawodu lekarza. Ekscytująca zabawa, dzięki której dzieci mogą się wcielić w lekarza lub sanitariusza. W szpitalu zawsze dużo się dzieje, kolejka pacjentów czeka na zbadanie. Należy wykonać prześwietlenie, a następnie założyć opatrunek. Karetka mknie najszybciej jak może gdyż dostała wezwanie iż potrzebna jest pomoc. Lekarz dzięki swojemu zestawowi pierwszej pomocy będzie mógł zbadać chorego. Zestawy dzięki którym dzieciom zostaje przybliżona praca lekarza. Kreatywna zabawa, bawi i uczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl