Opcje przeglądania
Produkt jest
Nowość
Promocja

ZESTAWY Z SERII LEGO ULTRA AGENTS DOSTĘPNE W SKLEPIE Z KLOCKAMI LEGO KLOCKIDLACIEBIE.PL

Klocki Lego Ultra Agents
Nowa seria LEGO Ultra Agnets przenosi nas do miasta Astor gdzie toczy się walka między złoczyńcami, a Ultra Agentami. Czarne charaktery wciąż knują niecne plany opanowania miasta. Postaci złoczyńców dysponują mocą żywiołów takie jak huragany, trzęsienia ziemi, pożary lub moc toksyczna. Adam Acid, Toxikita, Tremor, Retox, Psyclone, Terabyte to przestępcy znajdujący się na samej górze listy złoczyńców. Przeciwko nim staje grupa Ultra Agnetów: Jack Fury, Curtis Bolt, Caila Phoenix, Max Burns, Salomon Blaze.

Agenci dysponują nowoczesnym sprzętem do zbierania informacji i analizy danych. Ich tajna mobilna centrala wyposażona jest w laboratorium w którym pracuje profesor Christina Hydron, część komputerową, duży ekran, a także pokój odpraw z którego agenci wyruszają na misję. Gdy uda im się złapać któregoś siejącego zamęt w mieście złoczyńcę mogą go zamknąć w więziennej celi i mieć na niego baczenie. W tajnym laboratorium prowadzone są badania przez naukowca nad mocą kryształu, który musi być chroniny by nie dostać się w niepowołane ręce.

Agenci do dyspozycji mają nowoczesne maszyny takie jak: szybki quad, kabriolet ze składanymi kołami i możliwością przejścia w tryb latania, miniłazik, motocykl z przezroczystymi niebieskimi kołami energetycznymi z możliwością obracania i wprowadzania w tryb lotu, a także gadżety takie jak odrzutowy plecak dzięki któremu mogą wznieść się w powietrze.

Ich przeciwnicy również dysponują imponującymi pojazdami: helikopter z strzelający toksycznymi bombami, mech sterowany siła umysłu, samolot wywołujący huragany i przekształcający się w mecha, pojazd gąsienicowy z wielkimi pięściami które mogą po uderzeniu wywołać trzęsienie ziemi lub odlotowa ognista deskorolka z rurą wydechową i ognistymi elementami imitującymi płomienie. Agenci mają pełne ręce roboty, muszą wypełniać misje i ratować spokój miasta Astor. Pomóż agentom w walce ze złem. Pobierz bezpłatną aplikację LEGO® Ultra Agents, aby wejść do cyfrowego świata w którym zostaniesz agentem, wypełniaj misje, stwórz swój komiks i dobrze szukaj pomocnych wskazówek.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl