Opis klocków LEGO

 

Zbuduj ciekawy zestaw konstrukcyjny do zabawy przedstawiający bitwę o Hoth z serii LEGO® Star Wars™!

LEGO® Star Wars™ 75241 Obrona Bazy Echo™ dostępny od kwietnia 2019 r. jest nową propozycją do budowania i zabawy. Wspólne składanie z klocków LEGO to doskonała rozrywka w gronie rodziny i przyjaciół. Do zbudowania jest scena z bazy Echo z filmu „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje”. Model składa się z bramy wjazdowej do bazy Rebeliantów, wieży z blasterem, fragmentu okopu z droidem zwiadowczym oraz maszyny kroczącej Imperium. Obie strony ładują swoje potężne miotacze i na zmianę próbują trafić w tarcze przeciwnika. Dzięki temu mogą wyrzucić w powietrze minifigurki żołnierzy Rebelii i szturmowców śnieżnych, wysadzić w powietrze bramę oraz przewrócić maszynę kroczącą. Ten wciągający zestaw konstrukcyjny LEGO Star Wars zapewnia długie godziny pomysłowej zabawy w bitwę dla dzieci w każdym wieku. W zestawie pięć minifigurek LEGO Star Wars.

• W zestawie pięć minifigurek LEGO® Star Wars™: dwóch szturmowców śnieżnych i trzech żołnierzy Rebelii.
• Ten model do zbudowania składa się z bramy wjazdowej do bazy Rebeliantów, wieży z blasterem, fragmentu okopu z droidem zwiadowczym oraz maszyny kroczącej Imperium. Każda strona walki ma trzy tarcze strzelnicze do trafienia.
• W tym zestawie konstrukcyjnym są też dwa miotacze i cztery pociski do nich.
• Tocz wciągające bitwy LEGO® Star Wars™ ze znajomymi lub rodziną — komu uda się trafić wszystkie tarcze przeciwnika i pokonać go?
• Po trafieniu czerwonych tarcz szturmowcy śnieżni zostaną wyrzuceni w powietrze, a maszyna krocząca przewróci się na ziemię. Po trafieniu niebieskich tarcz żołnierze Rebelii zostaną wyrzuceni w powietrze, a brama wjazdowa się otworzy.
• Rozgrywaj emocjonujące walki z filmu „Gwiezdne wojny: Imperium kontratakuje” za pomocą tego ciekawego zestawu z serii LEGO Star Wars™.
• Brama wjazdowa z wieżą ma ok. 10 cm wysokości, 25 cm szerokości i 10 cm głębokości.
• Maszyna krocząca do zbudowania ma ok. 13 cm wysokości, 15 cm długości i 7 cm szerokości.

Szczegóły klocków LEGO

Seria LEGO Star Wars
Płeć chłopcy
Wiek 8+
Ilość klocków 500-1000

Opinie o klockach LEGO (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl